Telefon800 297 787

Nový investiční nástroj pro diverzifikaci vašeho portfolia

CYRRUS ACTIVE INDEX CZK

Dokážete zhodnotit své peníze až o 13 % za rok?*

*Uvedená očekávání ohledně možného pohybu podkladového portfolia akcií jsou převzata z aktuálního odhadu ročních cílových cen pro jednotlivé akcie dle analytických konsensů zveřejněných agenturou Bloomberg k datu 1. 8. 2016. V průměru by se tituly obsažené aktuálně v portfoliu mohly dle očekávání analytiků během následujícího roku zhodnotit až o 12 %. Tyto odhady se mohou na základě dalšího vývoje změnit a mohou se ve výsledku ukázat jako nesprávné. Předpokládané výnosy nejsou zárukou reálných budoucích výnosů.

Víte, že můžete investovat do akcií, dluhopisů a ETF díky jedinému certifikátu?

Chcete, aby vaše investice flexibilně reagovala na aktuální dění na trzích?

Charakteristika certifikátu a rizika investování

V této části najdete podrobné informace o nabízeném certifikátu CYRRUS ACTIVE INDEX CZK. Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu, zeptejte se zdarma našeho makléře, který vám zavolá po vyplnění krátkého formuláře.

O certifikátu

Investiční certifikát CYRRUS ACTIVE INDEX CZK nabízí geograficky i sektorově diverzifikované investiční portfolio, které by dle analytických odhadů, zveřejněných agenturou Bloomberg, mělo v letošním roce posílit o 13 %, a to bez zahrnutí dividendového výnosu. Certifikát je oblíbený také proto, že jej aktivně řídí analytický tým CYRRUS (pod dozorem Investičního výboru), který portfolio pravidelně obměňuje dle aktuální situace na světových trzích. Investovat do tohoto certifikátu můžete ihned.

Výhody

Jedná se o měnově zajištěný certifikát do CZK s neomezeným maximálním výnosem. Diverzifikované podkladové portfolio je aktivně řízeno Investičním výborem CYRRUS a analytickým týmem. Ten vybírá na základě aktuální situace na trzích a důkladných analýz vhodné akcie, dluhopisy a ETF pro zařazení do portfolia. Garantem splacení certifikátu je evropská banka Société Générale.

Kontakt

Chcete vědět o investičním certifikátu CYRRUS ACTIVE INDEX CZK více?
Pošlete nám své kontaktní údaje (viz tlačítko níže) a náš investiční specialista si s vámi domluví nezávaznou schůzku, na které se dozvíte vše potřebné.

Souhrnné informace o investičním nástroji naleznete v dokumentu klíčové informace pro investory, tzv. KID, viz níže.

Stáhnout leták Stáhnout KID Mám zájem


Aktuální výkon certifikátu od emise je 0.52 %

500.00 Kč

Aktuální kurz

Aktuální složení portfolia

Zajímá vás, jaké akcie náš analytický tým vybral do tohoto investičního certifikátu?

Vývoj kurzu aktiva Alibaba Group Holding Ltd

Domluvte si nezávaznou schůzku

Zeptejte se na certifikát našeho makléře.

CYRRUS

CYRRUS, a.s., je licencovaným obchodníkem s cennými papíry. Společnost byla založena v roce 1995 a v současné době je jednou z největších makléřských společností. Je členem Burzy cenných papírů Praha a Frankfurt Stock Exchange – Deutsche Börse. Dále poskytuje komplexní služby na kapitálových trzích soukromé i firemní klientele. Patří mezi nejvýznamnější české obchodníky s investičními certifikáty a zaměřuje se na burzovní obchody na pražské burze a zahraničních trzích – především v Německu a USA.

Jako poskytovatel platebních služeb, podléháme kontrole a regulaci České národní banky a Ministerstva financí stejně, jako banky či jiné finanční instituce v ČR.

Zkušenosti

Dlouholeté zkušenosti

Servis

Špičkový analytický servis

Osobní makléř

Služba osobní makléř

VIP Sekce

VIP sekce pro klienty

Široké spektrum

Široké spektrum investičních služeb