Telefon800 297 787

Využijte revoluční novinku v oblasti investic

CYRRUS DIVIDEND INDEX CZK

Dokážete zhodnotit své peníze až o 12 % za rok?*

*Uvedená očekávání ohledně možného pohybu podkladového portfolia akcií jsou převzata z aktuálního odhadu ročních cílových cen pro jednotlivé akcie dle analytických konsensů zveřejněných agenturou Bloomberg k datu 1. 8. 2016. V průměru by se tituly obsažené aktuálně v portfoliu mohly dle očekávání analytiků během následujícího roku zhodnotit až o 12 %. Tyto odhady se mohou na základě dalšího vývoje změnit a mohou se ve výsledku ukázat jako nesprávné. Předpokládané výnosy nejsou zárukou reálných budoucích výnosů.

Nechcete investovat do statického portfolia, když se akciový trh stále vyvíjí?

Víte, že existuje investice, která vám zajistí pasivní příjem dvakrát ročně?

Charakteristika certifikátu a rizika investování

V této části najdete podrobné informace o nabízeném CYRRUS certifikátu.
Případně vám certifikát představí náš makléř bezplatně po telefonu a odpoví na všechny vaše otázky.

O certifikátu

Využijte možnost investovat prostřednictvím našeho certifikátu do akcií 25 dlouhodobě ziskových společností. Toto diverzifikované investiční portfolio má každodenně pod dohledem náš tým analytiků, kteří flexibilně reagují na změny na kapitálových trzích. Aktivní správou investice a jejím měnovým zajištěním v českých korunách maximalizujeme vaši potenciální šanci na výnos a omezujeme rizika.

Výhody

Minimální výše investice je 50 000 Kč. Pořizovací cena certifikátu odpovídá jeho aktuální tržní ceně. Certifikát můžete prodat za jeho aktuální tržní cenu každý obchodní den bez výstupního poplatku. Dvakrát ročně vám vyplatíme kupón ve výši 1,5 % nominální hodnoty certifikátu. Garantem splacení investičního certifikátu CYRRUS DIVIDEND INDEX CZK je francouzská banka Société Générale.

Kontakt

Zajímají vás podrobnosti o certifikátu CYRRUS DIVIDEND INDEX CZK?
Pošlete nám své kontaktní údaje (viz tlačítko níže) a náš investiční specialista si s vámi domluví nezávaznou schůzku, na které se dozvíte vše potřebné.

Souhrnné informace o investičním nástroji naleznete v dokumentu klíčové informace pro investory, tzv. KID, viz níže.

Stáhnout leták Stáhnout KID Mám zájem


Aktuální výkon certifikátu od emise je -7.55 %
a vyplatili jsme už 7 kupónů ve výši 10.5 % nominální hodnoty

922.20 Kč

Aktuální kurz

Aktuální složení portfolia

Zajímá vás, jaké akcie náš analytický tým vybral do tohoto investičního certifikátu?

Vývoj kurzu aktiva Ahold

Domluvte si nezávaznou schůzku

Zeptejte se na certifikát našeho makléře.

CYRRUS

CYRRUS, a.s., je licencovaným obchodníkem s cennými papíry. Společnost byla založena v roce 1995 a v současné době je jednou z největších makléřských společností. Je členem Burzy cenných papírů Praha a Frankfurt Stock Exchange – Deutsche Börse. Dále poskytuje komplexní služby na kapitálových trzích soukromé i firemní klientele. Patří mezi nejvýznamnější české obchodníky s investičními certifikáty a zaměřuje se na burzovní obchody na pražské burze a zahraničních trzích – především v Německu a USA.

Jako poskytovatel platebních služeb, podléháme kontrole a regulaci České národní banky a Ministerstva financí stejně, jako banky či jiné finanční instituce v ČR.

Zkušenosti

Dlouholeté zkušenosti

Servis

Špičkový analytický servis

Osobní makléř

Služba osobní makléř

VIP Sekce

VIP sekce pro klienty

Široké spektrum

Široké spektrum investičních služeb